شیوه های ارسال سفارش

ثبت، پردازش و ارسال سفارش
کاربران می توانند در تمام 7 روز هفته بصورت 24 ساعته نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایند. سفارش ها در طول روز کاری (شنبه تا جمعه) و یا در صورتی که سفارش در روز تعطیل فروشگاه ثبت شده باشد، در روز کاری بعدی پردازش می شوند.
لازم به ذکر است در مورد شهر تهران و برای گروههای محصولی "کتاب و نشریات"، "فیلم و سریال"، "موسیقی"، "لوازم التحریر" و "محتوای آموزشی" چنانچه سفارش تا قبل از ساعت 12:00 ظهر در سایت محفل ثبت شده باشد، می تواند در صورت تمایل مشتری، در همان روز به دست مشتری برسد. در مورد گروه های مذکور و در شهر تهران، چنانچه سفارش مشتری بعد از ساعت 12:00 ظهر در سایت ثبت شده باشد، در نخستین ساعت روز کاری بعدی ارسال و به دست مشتری می رسند.
در مورد دیگر محصولات (به جز گروههای محصولی ذکر شده در بند قبل)، زمان ارسال سفارش ها بسته به نوع محصول متغیر می باشد که این امر توسط واحد تماس با مشتری هماهنگ خواهد شد.
در مورد دیگر شهرها و نقاط کشور، سفارش ثبت شده از طریق پست پیشتاز ظرف حداکثر 3 روز کاری (از زمان ارسال کالا) به دست مشتری خواهد رسید.
در صورتی که به هر دلیل کالای سفارش داده شده توسط مشتری (اتمام موجودی یا هر مشکل دیگر) قابل ارسال برای مشتری نباشد، در صورتی که کاربر مبلغی را برای آن سفارش پرداخت کرده باشد، وجه مزبور ظرف مدت 24 تا 48 ساعت به حساب مشتری بازگردانده خواهد شد.
با توجه به ثبت سیستمی سفارش ها، بعد از ثبت امکان تغییر در فاکتور یا صدور فاکتور مجدد وجود ندارد.

توجه: برای سفارش های با ارزش 40 هزار تومان به بالا، هزینه بسته بندی و ارسال فقط در شهر تهران رایگان می باشد.