درباره محفل

در طی ده سال اخیر فروش آنلاین کالا در ایران رفته رفته جای خود را در میان مصرف کنندگان خانگی و خرده فروشان باز کرده و اکنون در کنار بازار فروش فیزیکی، فروشگاه های اینترنتی توانسته اند سهم بسزایی را از فروش کالا به خود اختصاص دهند. در این میان حوزه فرهنگی به اندازه دیگر حوزه ها در این عرصه فعال نبوده و شمار اندکی از وبسایت ها در کنار دیگر کالاهای تجاری خود و نه بشکلی درخور فرهنگ و فرهنگیان به عرضه کالاهای فرهنگی می پردازند. بر اساس همین احساس نیاز در اردیبهشت 1394 گروهی باتجربه متشکل از افراد با سابقه در حوزه فرهنگ و هنر و نیز یک تیم فنی مجرب گرد هم آمدند تا فروشگاه اینترنتی منحصراً در حوزه فرهنگی راه اندازی نمایند.
محفل اما فقط یک فروشگاه اینترنتی نیست. همانطور که از نامش برمی آید، محفل با داشتن ساختار یک شبکه اجتماعی قرار است به محفلی برای اهالی فرهنگ و هنر بدل شود. جایی که افراد می توانند نقد و نظر خود را در مورد هر کتاب، فیلم، موسیقی و دیگر آثار فرهنگی با دیگران درمیان گذارند و علاوه بر آن نقد و نظرات دیگر افراد را که برایشان جالب است، در صفحه دیوار خود دنبال کنند.
فروشگاه اینترنتی محفل شامل گروه های محصولی کتاب و نشریات، فیلم و سریال، موسیقی، بازی و سرگرمی، لوازم شخصی، لوازم التحریر، خانگی و هدیه، صنایع دستی و دیگر کالاهای فرهنگی می شود. محفل قصد دارد با ارائه خدمات با کیفیت بالا، تجربه ای ویژه را برای مشتریان خود بیافریند. خدماتی نظیر ارائه کالا با بهترین قیمت بازار، ضمانت اصل بودن کالا، ارسال رایگان در همان روز ثبت سفارش (برای خریدهای بالای 40 هزار تومان)، 7 روز ضمانت بازگشت و امکان پرداخت در محل بصورت نقدی یا کارت.